pt. Kwi 3rd, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

+14% więcej na Ekstraklasę w punktach stacjonarnych LVBET

2 min read

Bukmacher dorzuca +14% do wygranych zakładów na piłkarską Ekstraklasę w punktach stacjonarnych LV BET!

Lato w pełni, a my dalej podnosimy temperaturę! Przez cały sierpień możesz typować mecze Ekstraklasy w punktach stacjonarnych LV BET, a my dodamy do Twoich wygranych +14%! Nie masz jeszcze konta w lvbet.pl ? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

REGULAMIN PROMOCJI

1.Czas trwania promocji: 01.08.19 10:00 – 02.09.19 20:00.
2.Promocja dotyczy zakładów zawartych wyłącznie w punktach stacjonarnych LV BET.
3.Promocja dotyczy zakładów wniesionych na mecze piłkarskiej Ekstraklasy.
4.Stawiając zakład na wymienione powyżej wydarzenie w punktach stacjonarnych LV BET, odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0 – przykładowo, stawiając zakład za 100 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez ten promocyjny wskaźnik wynosić będzie 100 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 100 PLN po kursie 2.00, to jego wygrana wyniesie 200 PLN. Dzięki zmianie wskaźnika wygrana będzie wyższa o 13,63%.
5.Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi w obrębie meczów wymienionych w punkcie 3. niniejszego regulaminu.
6.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
7.W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.