pon. Lip 13th, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

Co robić w piątkowy wieczór?

1 min read

Dzisiaj piątek, jeszcze kilka godzin w pracy i już prawie weekend. Co więc robić w weekend? Na piątkowy wieczór warto przejrzeć repertuar do kina. Jeśli w kinie nie puszczają nic ciekawego warto przejrzeć program TV. Może w telewizji puszczą ciekawy film.

Jeśli nie ma opisie w gazecie z program warto sprawdzić w Internecie wpisując: „tytuł trailer filmu”. Na piątkowy wieczór z filmem można zaprosić swoją najlepszą przyjaciółkę lub kilka przyjaciółek, oczywiście jeśli uda się im załatwić opiekunkę dla dzieci, bo z dziećmi to wieczór raczej nie będzie należał do tych z kategorii babskie wieczory. Do filmu najlepiej zamówić pizzę od lokalnego dostawcy. Warto wybrać najlepsza pizza w mieście i sprawdzić jej cennik- nie ma co przepłacać bo konkurencja jest duża.

Do filmu najlepsze będzie wino, ciepły kocyk i wygodna poduszeczka. A po filmie najlepsze są plotki z przyjaciółkami do samego rano. W końcu sobota jest od tego, żeby się troszkę wyspać. Jest szansa, że kochany mąż wstanie w sobotę rano, przyniesie nam świeże bułeczki i przyniesie śniadanie do łóżka.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x