pon. Lip 13th, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

Dobrze wiedział i wygrał 500 000 zł w akcji promocyjnej STS

2 min read

W listopadzie 2019 roku STS – największy bukmacher w Polsce, który działa również na kilkunastu rynkach europejskich – rozpoczął kolejną odsłonę kampanii „Dobrze wiesz, możesz obstawiać”.

Nowej kampanii towarzyszyła loteria, w której główna nagroda wynosiła aż 500 000 PLN i była reklamowana przez legendarnego bramkarza Manchesteru United – Peter’a Schmeichela! 

Zdjęcie: STS

Największa w historii STS loteria dotarła do mety i dziś można podsumować, że była to z pewnością rekordowa akcja bukmachera. Nie tylko pod względem liczby nagród, ale także ich wartości, przekraczającej 730 tys. zł. Loteria cieszyła się ogromną popularnością, o czym świadczą tysiące rozdanych bonusów i nagród. W każdym tygodniu do najbardziej aktywnych graczy trafiło 1000 bonusów w postaci 25 zł. 

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu)

27 grudnia nastąpił wielki finał akcji w trakcie której wylosowany został zwycięzca głównej nagrody w postaci PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH.

Pan Mariusz swój wygrany zakład zawarł w trakcie ostatnich dni trwania loterii. Dziś w warszawskim biurze filii STS spotkał się on z przedstawicielami firmy w celu odebrania nagrody.

Co należało zrobić w loterii Petera Schmeichela i STS?

Zalogować się na swoim koncie, wyrazić chęć udziału w loterii i zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 PLN lub jej dokładną wielokrotność (22 PLN, 33 PLN itd.).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x