wt. Lip 14th, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

Doors – recenzja gry

2 min read

Doors jest to gra logiczna dostępna na urządzenia mobilne. Rozgrywka polega na rozwiązywaniu mniej lub bardziej skomplikowanych zagadek w celu otwarcia tytułowych drzwi prowadzących do następnego etapu. Przyznam szczerze, że na początku sceptycznie podchodziłem do tej gry, jednak okazała się ona wciągająca jak ogromny odkurzacz pochłaniający ogromne ilości godzin oraz energii baterii mojego telefonu.

Gra zaczyna się niewinnie od prostych zagadek mających za zadanie wprowadzić nas w mechanikę gry. Gra wykorzystuje telefon w całości. Niektóre zagadki wykorzystują tylko ekran, jednak czasem trzeba odwrócić telefon, czy nim machać. Niektóre zagadki wymagają od nas spostrzegawczości, czy umiejętności matematycznych. Inne zaś opierają się na zapamiętywaniu. A jeszcze inne wykorzystują przedmioty, które są umieszczone są w różnych miejscach planszy.

Jeżeli nie uda nam się rozwiązać zagadki w ciągu 15 minut w prawym dolnym rogu zamiast zegara odmierzającego czas pojawi się ikona klucza. Przyznam szczerze, że nie korzystałem z tej funkcji. Po wyjściu z gry zegar startuje od nowa, także nasze niewyrobienie się w czasie można uznać za niebyłe. Na pochwałę zasługuje to, że gra działa bez zakłóceń a także to, że reklamy nie są nachalne.

Istnieją, ale są ograniczone do niezbędnego minimum. Podsumowując gra Doors to gra dla graczy lubiących wyzwania. Ale jeśli wykażemy się cierpliwością gra wynagrodzi nas ogromną satysfakcją z kolejnych otwieranych drzwi oraz coraz bardziej interesującymi zagadkami.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x