sob. Maj 30th, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

Gry komputerowe

1 min read

Dzieci urodzone w latach 90 były pierwszymi dziećmi, u których można zaobserwować uzależnienie od gier komputerowych. Pierwszymi grami, które uzależniały były: Tom Rider, Tibia czy Fifa. Oczywiście to nie od tych gier wszystko się zaczęło.

Gdy na komputerze nie było Internetu a rodziców nie było stać, żeby kupić dziecku płytę z grami można było grać jedynie w pasjanse i inne gry karciane, gdzie przeciwnikiem był komputer. Gdy nastały czasy Internetu w każdym komputerze zaczęły się gry online, a przeciwnikiem nie był komputer a prawdziwa osoba, siedząca w dowolnym miejscu na świecie.

W latach 90 rodzice nie musieli wpisywać w przeglądarkę Internetową „ zabawa dla dzieci w domu”, ponieważ dzieci same potrafiły się zabawić- chociaż jak wspomniałam wcześniej prym zaczęły wieść gry komputerowe. W dzisiejszych czasach grę można zakupić już w sklepach online, więc nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Jest to dodatkowy czynnik, który powoduje, że dzieci są niezdrowe, przywiązane do komputera a ich życie zamiast odbywać się w realu jest online.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.