nie. Sie 9th, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

Jak dobrze typować piłkę nożną?

1 min read

Piłka nożna to bez wątpienia najpopularniejsza dyscyplina sportowa wśród typerów. Nawet jeśli dopiero zaczynasz obstawianie na zakładach bukmacherskich to z pewnością zaczniesz właśnie od tego sportu. Podstawowe zasady zna praktycznie każda osoba.

I równie każda osoba, która chce skutecznie obstawiać mecze zastanawia się jak dobrze typować piłkę nożną? Wielu graczy poleci nam zakłady 1X2 – wygrana/remis/przegrana. Równie popularne są zakłady na liczbę goli czy rzutów rożnych. Ale tak naprawdę tych możliwości jest o wiele więcej. Każdy legalny bukmacher ma swojej ofercie wiele spotkań zarówno na zakłady przedmeczone jak i zakłady na żywo.

To daje nam jeszcze większe możliwości. Niestety nie ma jednej skutecznej metody. „Pewniaki” już nie jednemu typerowi wyzerowały konto. Rozwiązaniem może być znalezienie swojego ulubionego zakładu, np. na ilość goli. To dość bezpieczne, gdyż nie interesuje nas kto wygra i czy mecz zakończy się niespodzianką. Warto zatem zastanowić się nad tym na czym się najbardziej znany i iść w tą stronę.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x