śr. Sie 12th, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

Kody bukmacherskie – szansa na wyższe bonusy.

3 min read

Jeśli miałeś już okazję rejestrować się u jednego z kilkunastu legalnych bukmacherów to z pewnością zastanawiałeś się co w formularzu rejestracyjnym oznacza pole „kod promocyjny”. Niekiedy widnieje pod innymi hasłami jak – kod rejestracyjny czy kod bonusowy. Otóż bukmacherzy prócz standardowej oferty bonusowej podwyższają ją właśnie za pomocą owych kodów.

Wielu graczy zostawia to pole puste, ale nie warto tego robić. Dajmy przykład – bukmacher X ofertuje zakład bez ryzyka w wysokości 100 złotych. Wpisując kod możesz zyskać dodatkowe 20 złotych. Zatem ta kwota będzie wynosiła ostatecznie 120 złotych! Gdzie znaleźć owe kody? Głównie na stronach internetowych, które poświęcone są tematyce bukmacherskiej.

Kod rejestracyjny czy kod bonusowy?

Zauważ, że kody ulegają modyfikacji i nie są cały czas takie same. Warto jednak zainteresować się tym tematem, gdyż możemy praktycznie za nic zyskać dodatkową gotówkę na obstawianie. Jedynym momentem, kiedy możemy wpisać kod promocyjny to rejestracja konta. Niestety nowi gracze często pomijają to pole, a szkoda, bo jego wypełnienie gwarantuje nam dodatkowe środki do gry

Czy obstawianie zakładów jest legalne?

Każda osoba mająca choć minimalną styczność z zakładami bukmacherskimi doskonale wie, że ustawa hazardowa z 2017 roku znacząco zmieniła realia polskich typerów. Owe zmiany były i są do dziś dość znaczące i odczuwalne. Stąd też nadal tak wiele osób pyta czy zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce? Tak. Należy jednak wybierać legalnych bukmacherów. Co przez to mamy rozumieć?

Legalny bukmacher to firma mogąca przedstawić pozwolenie z MF. Obecnie w Polsce działa już kilkanaście legalnych firm. Charakteryzuje je m. in. fakt, że za każdy nasz kupon pobierany jest podatek. To znak, że mamy do czynienia z legalnym bukmacherem. Możemy być zatem spokojni i już dziś możemy zarejestrować konto u jednego z kilkunastu bukmacherów.

Nie musimy się obawiać faktu, że obstawiamy mecze. Martwić nie musimy się także o wypłaty – z uwagi na to, że za każdy kupon pobierany jest podatek spokojnie możemy zrobić przelew na rachunek bankowy. Kwoty nie mają żadnego znaczenia, gdyż od każdej złotówki został pobrany 12% podatek.

Zakłady bukmacherskie, czyli co to jest bukmacher?

Chcesz zarabiać na zakładach bukmacherskich? Zanim zaczniesz się interesować, który bukmacher jest najlepszy i oferuje ciekawy bonus należałoby zacząć od samych podstaw – pojęć bukmacherskich. Dzięki temu swobodnie będziesz się poruszał i obstawiał. Zapoznaj się z naszym działem Poradnik Bukmacherski, przed wejściem w świat zakładów wzajemnych.

Bukmacher – co oznacza to słowo? Pochodzi ono z języka angielskiego – bookmaker. Możemy dodatkowo podzielić go na „book”, czyli zakład i „make”, czyli robić. W Polsce działają tylko legalni bukmacherzy – instytucje, które przyjmują zakłady pieniężne na określone wydarzenia sportowe, polityczne, kulturalne, itp. Dla samych graczy oznacza to tylko jedno – podatek 12% od każdego kuponu. To sprawiło, że wielu typerów mówi obecnie o wiele mniejszych zyskach. Niestety na terenie naszego kraju zabronione jest korzystanie z bukmacherów, którzy nie posiadają licencji MF. Poza tym najlepsi legalni bukmacherzy nie odbiegają od nich ofertą. Możemy liczyć na wysokie bonusy dla nowych graczy, które stanowią dobry start dla początkujących. Chcąc zyskać jeszcze więcej zainteresuj się tematem jakim są kody bukmacherskie – pozwolą Ci one na uzyskanie jeszcze większych bonusów.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x