wt. Lip 14th, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

Mandalorian – premiera odcinków serialu Star Wars od Disney+

3 min read

The Mandalorian (znany również jako Star Wars: The Mandalorian ) to amerykański serial telewizyjny science fiction, który miał swoją premierę na Disney + 12 listopada 2019 roku. Akcja rozgrywa się we wszechświecie Gwiezdnych Wojen , pięć lat po wydarzeniach związanych z Powrotem Jedi i podąża za mandalorskim łowcą nagród poza zasięgiem Nowej Republiki .

Mandalorian – I sezon serialu

Serial “The Mandalorian” opowiada o losach samotnego mandaloriańskiego wojownika, zarazem łowcy nagród, a jego akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Powrotu Jedi, a Przebudzeniem Mocy – po upadku Imperium Galaktycznego i jednocześnie przed narodzinami Najwyższego Porządku.

pierwszym sezonie serialu The Mandalorian będzie tylko osiem odcinków. Zaskakująco mało, zważywszy na fakt, że z każdy z odcinków trwa zaledwie pół godziny. W listopadzie premierowe odcinki będziemy mogli oglądać we wtorki i piątki, natomiast w grudniowe: tylko w piątek.

Mandalorian – kiedy premiery? Daty odcinków

TytułReżyserPremiera
Rozdział 1Dave Filoni12 listopada 2019
Rozdział 2: DzieckoRick Famuyiwa15 listopada 2019
Rozdział 3:Deborah Chow22 listopada 2019
Rozdział 4:Bryce Dallas Howard29 listopada 2019
Rozdział 5:Dave Filoni6 grudnia 2019
Rozdział 6:Rick Famuyiwa13 grudnia 2019
Rozdział 7:Deborah Chow18 grudnia 2019
Rozdział 8:Taika Waititi27 grudnia 2019

Streszczenie 1 odcinka Mandalorian:

Pięć lat po klęsce Imperium Galaktycznego, Mandaloriański łowca nagród przyjmuje zagadkowe zlecenie od tajemniczego klienta z imperialnymi powiązaniami, który żąda, aby udał się na pustynną planetę Arvala-7 i znalazł pięćdziesięcioletni cel. Podczas gdy klient jest obojętny na dobro celu, jego kolega, dr Pershing, nalega, aby cel zlecenia został dostarczony żywy. Mandalorianin otrzymuje pręt ze stali Beskarskiej jako zaliczkę, którą przynosi do płatnerza, aby przerobił go na zbroję. Po podróży do Arvala-7 zostaje uratowany przed dwoma Blurggami przez farmera par Kuiil. Kuiil pokazuje mu lokalizację celu, obozowisko, w którym przebywają przestępcy zamieszkujący planetę, i ostrzega go, że zginęli poprzedni łowcy nagród, którzy próbowali tam podróżować. Po dotarciu na miejsce Mandalorian niechętnie łączy siły z droidem łowcy nagród IG-11, aby wyczyścić obóz i znaleźć nagrodę,Yoda . Kiedy IG-11 próbuje zabić dziecko, Mandalorian strzela i niszczy robota przed zabraniem dziecka.

Streszczenie 2 odcinka Mandalorian:

Po odparciu ataku przez zasadzkę najemników, Mandalorian stwierdza, że ​​jego statek został rozebrany przez Jawasa . Gwałtownie konfrontuje się z handlarzami złomem, którzy go ogłuszają, wyrzucając go z ich piaskarki. Następnego dnia Kuiil pomaga Mandalorianowi w odzyskaniu elementów statku, ale w zamian Jawowie żądają polowania na „Jajko”. Mandalorian lokalizuje „Jajko” w jaskini dużej rogatej bestii, która wydala swojego niedoszłego pogromcę, raniąc go. Powtarzając swój atak, bestia rani Mandaloriana, ale dziecko używa Mocyodruchowo przeciwko Bestii, pozwalając Mandalorianowi ją zabić. Po wymianie „Jajka” na komponenty Mandalorian, wspomagany przez Kuiila, naprawia swój rozebrany transport i ucieka w przestrzeń z dzieckiem, które teraz odzyskało siły po Mocy.

Streszczenie 3 odcinka Mandalorian:

Strzeszczenie III odcinka serialu zamieścimy 22 listopada 2019 roku

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x