pon. Lip 13th, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

Nowa aplikacja mobilna Legii Warszawa i transmisje sparingów

2 min read

Wraz z rozpoczęciem zimowego zgrupowania pierwszej drużyny Legii Warszawa w Belek wystartowała nowa aplikacja mobilna warszawskiego klubu. Zarejestrowanym użytkownikom daje ona pierwszeństwo w dostępie do większości treści wideo i sparingi pierwszej drużyny na wyłączność.

Aplikacja będzie uzupełnieniem strony internetowej i kanałem, w którym chcemy opowiadać najciekawsze historie z życia Legii. Jednym kliknięciem użytkownik może przejść do mobilnej strony Legia.com, kupić bilety na najbliższy mecz ukochanej drużyny czy dodać do kalendarza wyjątkowe wydarzenie przy ul. Łazienkowskiej.

Transmisja sparingów Legii Warszawa w Belek

Transmisje na żywo przeprowadzone zostaną z czterech spotkań:

  • 16 stycznia (czwartek) z Botosani,
  • 19 stycznia (niedziela) z Dynamem Kijów,
  • 22 stycznia (środa) z FK Vozdovac
  • 26 stycznia (niedziela) z Kajratem Ałmaty.

Mecze rozpoczynać się będą ok. 15-16 naszego czasu (17-18 czasu miejscowego).

Wszystkie cztery spotkania będzie można na żywo obejrzeć za pośrednictwem aplikacji mobilnej Legii Warszawa i na stronie legia.com po zalogowaniu się. Te niedzielne mecze – także na kanale 89 hybrydowej telewizji naziemnej (HbbTV)*.

* Z telewizji hybrydowej mogą korzystać wszyscy widzowie naziemnej telewizji cyfrowej, posiadający odbiornik telewizyjny podłączony do internetu i obsługujący funkcjonalność HbbTV.Co to jest HbbTV?

HbbTV to połączenie telewizji naziemnej DVB-T oraz dostępu do internetu.Które sparingi Legii Warszawa będą transmitowane?

Mecze będzie można na żywo obejrzeć za pośrednictwem aplikacji mobilnej Legii Warszawa i na stronie legia.com po zalogowaniu się. 

*16 stycznia (czwartek) z Botosani, godz: 15:00
*19 stycznia (niedziela) z Dynamem Kijów, godz: 15:00 
*22 stycznia (środa) z FK Vozdovac godz: 15:00 
*26 stycznia (niedziela) z Kajratem Ałmaty. godz: 15:00W jaki sposób można odbierać w HbbTV?

Potrzebny do tego jest telewizor obsługujący HbbTV podłączony do internetu, zaprogramowany na odbiór telewizji naziemnej, multipleksu ósmego (MUX8).Jak obejrzeć mecz i inne materiały Legii Warszawa w HbbTV?

Jeśli zaprogramowałeś telewizor standardowo, wejdź na kanał 89. W przypadku kolejności innej niż standardowa, należy odszukać program o nazwie EmiTV. Jeżeli telewizor prawidłowo odbiera HbbTV, na ekranie pojawi się Portal Emitel, czyli plansza z zestawem dostępnych usług, a wśród nich także kanał Legii. Za pomocą strzałek i przycisku OK na pilocie wybieramy naszą aplikację i mamy dostęp do materiałów Legii Warszawa.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x