sob. Lut 29th, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

Platforma streamingowa HBO Max pojawi się w maju 2020 r

5 min read

HBO Max to bezpośrednia oferta dla klientów firmy WarnerMedia, która zadebiutuje wiosną 2020 roku. Przy wprowadzeniu 10 000 godzin wyselekcjonowanych treści premium, które zostaną wprowadzone na rynek.

HBO Max będzie oferować najlepsze programy dla każdego w domu, łącząc zawartość HBO, solidne zestawienie nowych oryginalnych serii ( w tym Gra o Tron i Dom Smoka), kluczowe programy i filmy licencjonowane innych firm oraz ulubione produkcje z bogatej biblioteki WarnerMedia, w tym Warner Bros., New Line, DC, CNN, TNT, TBS, truTV, Turner Classic Movies, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll, Rooster Teeth, Looney Melodie i więcej.

Ekskluzywna kolekcja nowych programów (Max Originals)
Do wyboru będą najlepsze z ulubionych marek i bibliotek WarnerMedia: Warner Bros., New Line Cinema, DC, CNN, biblioteka Turner, Crunchyroll, Rooster Teeth, Looney Tunes i wiele innych.

Dzięki dostępnym 10 000 godzin wyjątkowej zawartości każdy znajdzie coś dla siebie – Przyjaciele, Gra o Tron, Teorię Wielkiego Podrywu, Ulica Sezamkowa, Seks w wielkim mieście, Pretty Little Liars i The Fresh Prince of Bel-Air i nie tylko.

Cała usługa HBO jest dostępna w HBO Max. Możesz streamować ulubione seriale, takie jak The Sopranos i Veep, a także nowe seriale i przeboje. Oto kilka najważniejszych wydarzeń z HBO w 2020 i 2021 roku.

  • The Outsider” Stephena Kinga, mroczna tajemnica z Benem Mendelsohnem, wyprodukowana i wyreżyserowana przez Jasona Batemana
  • Lovecraft Country”, wyjątkowa seria horrorów oparta na powieści Matta Ruffa, napisana i wyprodukowana przez Mishę Green oraz wykonana przez Jordan Peele i J.J. Abrams
  • The Nevers” – nowa seria science fiction Jossa Whedona z udziałem Laury Donnelly
  • „The Plot Against America” – nowa historia oparta na powieści Phillipa Rotha napisanej i wykonanej przez Davida Simona i Eda Burnsa, z udziałem Winony Ryder i Johna Turturro
  • I Know This Much Is True”, złożony dramat rodzinny z udziałem Marka Ruffalo w roli braci bliźniaków, z których jeden cierpi na schizofrenię, oparty na najlepiej sprzedającej się powieści Wally’ego Lamb, napisanej i wyreżyserowanej przez Dereka Cianfrance.

Oryginalne programy wyłącznie dla HBO Max. Oto niektóre najważniejsze informacje z tego, co ogłosiliśmy do tej pory.

  • Tokyo Vice” na podstawie non-fiction Jake’a Adelsteina z pierwszej ręki bijaty z Tokio Metropolitan Police z udziałem Ansela Elgorta
  • Flight Attendant”, godzinna seria thrillerów na podstawie powieści Chrisa Bohjaliana, w której wystąpi Kaley Cuoco, który jest także producentem wykonawczym u boku Grega Berlantiego
  • Love Life”, 10-odcinkowy, półgodzinny serial z antologii komedii romantycznej z udziałem Anny Kendrick z gwiazdą „Pitch Perfect”, która będzie także producentem wykonawczym u boku Paula Feiga
  • Made for Love”, 10-odcinkowa, półgodzinna adaptacja prosto do serii oparta na tragikomicznej powieści o tej samej nazwie autorstwa Alissy Nutting, również z Somerville i wyreżyserowanej przez S.J. Clarkson
  • Uruchomienie „Gossip Girl” od twórców oryginalnej serii, Josha Schwartza i Stephanie Savage. Osiem lat po tym, jak oryginalna strona internetowa zrobiła się ciemna, nowa generacja nowojorskich nastolatków ze szkoły została wprowadzona do nadzoru społecznego Gossip Girl.

Ekskluzywne umowy na produkcję filmów z J.J. Abrams, reżyser „Star Wars: The Rise of Skywalker”, Greg Berlanti, jeden z najbardziej płodnych i odnoszących sukcesy producentów w Hollywood, oraz Reese Witherspoon, Oscara i aktorka i producentka nagrodzona nagrodą Emmy.

HBO Max współpracuje z Sesame Workshop, non-profit organizacją medialną i edukacyjną, aby dostarczyć HBO Max następujące nowe treści z Ulicy Sezamkowej:

Pięć nowych 35 sezonowych odcinków ulicy Sezamkowej
Nowe sezony Sesame Street, rozpoczynające się od The Monster at the End of This Show. Nowy sezon wielokrotnie nagradzanego animowanego Esme & Roy
Dwie nowe serie animowane, pierwsza część wydzielona z Ulicy Sezamkowej, zwana Mecha Builders (tytuł roboczy), z udziałem ulubionych postaci z Ulicy Sezamkowej jako bohaterów w stylu robota-animacji; a druga seria zostanie ogłoszona w późniejszym terminie
Szeroka kolekcja odcinków Ulicy Sezamkowej z ostatnich 50 lat – wiele dostępnych na żądanie po raz pierwszy.

Dodatkowe treści dla dzieci dostępne w HBO Max:

Craftopia to epicka seria konkursów dla dzieci prowadzona i produkowana przez Lauren Riihimaki, czyli LaurDIY, jednego z najlepszych twórców YouTube. Na Craftopii zawodnicy w wieku od 9 do 15 lat wystawiają na próbę swoją wyobraźnię i spełniają swoje marzenia o rzemiośle w magicznym studio.
Karma zabiera zawodników w wieku od 12 do 15 lat całkowicie poza planszę, aby rozwiązywać zagadki i pokonywać fizyczne wyzwania, a reguły karmy ustalają reguły. Ta seria przygód, której gospodarzem jest sensacja YouTube Michelle Khare, przetestuje wytrzymałość psychiczną i fizyczną młodych zawodników, którzy odkrywają, jak ich działania społeczne wpływają na ich sukces w grze.
Little Ellen to serial animowany dla dzieci 2D, który eksploruje świat oczami zabawnej i nieprzewidywalnej siedmioletniej Ellen DeGeneres. Podczas swoich przygód w muzycznym rodzinnym mieście w Nowym Orleanie Little Ellen podejmuje duże ryzyko i popełnia poważne błędy, ale zawsze jest w stanie śmiać się z siebie i odskakiwać, gdy wszystko nie idzie zgodnie z planem.

Wszystkie 12 sezonów (279 odcinków) przebojowej komedii telewizyjnej The Big Bang Theory. Seria otrzymała 55 nominacji do Emmy® i 10 zwycięstw oraz siedem nominacji do Złotego Globu®.
Przez 11 sezonów Doctor Who, brytyjski film science-fiction, który opowiada historię odradzającego się Władcy Czasu, który podróżuje w poszukiwaniu przygód przez całą przestrzeń i czas.
Wyłączne prawa do przesyłania strumieniowego przy uruchomieniu wszystkich 236 odcinków znajomych – jeden z największych hitów w telewizji i streamingu.
Wszystkie 23 sezony Trey Parker i Matt Stone’s South Park, pierwsza komedia kablowa wśród młodych dorosłych od sześciu lat

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.