śr. Sie 12th, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

System na ruletkę, czyli szkodliwe porady w internecie

6 min read

Ostatnio na naszą skrzynkę mailową napisał jeden z czytelników GolfNews. Postanowił on podzielić się z nami „sprawdzonym systemem na grę w ruletkę”. Oczywiście znajdziecie podobne systemy na grę w zakładach bukmacherskich, kasynach, slotach itd. Większość tych systemów to kompletna bzdura.

Pamiętaj: grając systemami czy też progresją, podążasz prostą drogą do bankructwa! Postanowiliśmy jednak zaprezentować treść otrzymanej wiadomości.

Przestrzegamy przed graniem według poniższego sposobu!

Cytat: Witam cię, jesteś może ciekawy jak by to było gdyby można było zmienić swoje życie na lepsze? Oczywiście lepsze oznacza droższe bardziej prestiżowe ? Czy nie jest marzeniem wręcz każdego z nas poznać pewną sekretną tajemnicę? Taką o której wiedzą nieliczni, czyli koszmar każdego właściciela Kasyna realnego bądź internetowego. Właśnie stajesz się osobą która przeczytają ten tekst do końca. Ale najpierw wyobraź sobie czego chcesz ?


Czy masz jakąś kwotę pieniędzy która by Ciebie miesięcznie lub nawet dziennie zaspokoiła ?


Czy jednak nie? Czy należysz do znikomego grona ludzi, którzy myślą o pieniądzach w taki sposób który ich uwstecznia w dążeniu do spełnienia marzeń bądź niewinnych zachcianek na które na co dzień nie mogą sobie pozwolić ? A gdybyś miał za chwile przeczytać informację bo jak wiadomo to jedyna największa wartość w tych czasach, bardziej drogocenna od pieniędzy. A to dlatego, że np z tą informacją którą Tobie zaraz przekaże będziesz przeznaczać małą część swojego czasu na zysk. Zysk niezależny nie musisz lokować pieniędzy tych które do tej pory musisz zarabiać ciężką pracą przez 8 czy 12 godzin dzienni po za domem.


A mianowicie przejdźmy do meritum sprawy skoro już odpowiedziałeś lub odpowiedziałaś sobie na zadane prze zemnie wcześniej pytania. Oczywiście z odpowiedziami twierdzącymi. Musze poinformować Cię, że będziesz musiał w tej metodzie wykazać odrobinę elastyczności i wyczucia, nie jest to bowiem sztywny algorytm zwycięstwa. Pamiętaj „HAZARDZISTO” w życiu pewna jest tylko śmierć a i to do końca nie musi być prawda. A więc rozwaga.

Metodę możesz sobie poćwiczyć nawet na darmowej grze w formie aplikacji ściągniętej na smartfona oczywiście mówię tutaj o ruletce. Pewnie niecierpliwisz się dlaczego od razu na wstępie nie opisuję w czym rzecz, ale nie bez powodu. Mianowicie w każdym kole ruletki znajdują się cyfry od 0 do 36 czerwone i czarne pola i jedno zielone na którym jest „0” i właśnie to zero jest jedyną walką kasyna z tą metodą, a nawet kasyna poszły dalej mnożąc różne rodzaje ruletek np: francuskie lub amerykańskie itp. a w nich znajduje się dwa zielone pola z zerem. W ten sposób zwiększają swoją szanse na uchronienie się przed stratą pieniędzy. Następną rzeczą są limity stołu i ta opcja też powstała tylko i wyłącznie aby przeciwdziałać takiego procederu.

A więc gdziekolwiek jesteś czy w realnym kasynie czy online czy jeszcze jeżeli choć to nie możliwe bo punkty hot-spot już nie istnieją na automacie do gry. Na początku musisz obserwować na tak zwanych pustych przelotach czyli na takich bez obstawiania lub gdzie obstawiają i grają właśnie inni, a następnie obserwujemy czy padają czerwone minimum 3 razy pod rząd czy czarne, bo najpierw na kolorach wyjaśnię metodę dzięki której nawet jeśli przegrasz to i tak wygrywasz i jesteś do przodu a twoje saldo ciągle rośnie. Teraz skup się bo na początku wyjaśnię podstawę a następnie podam kilka posiłkujących trików, które pomogą Tobie wyjść z sytuacji gdy np. mózg kasyna on-line wykryje Cię i zacznie robić pod górkę a uwierz zdarza się po pół godzinnej grze w każdym kasynie.

Czyli czekamy aż np. padło 3 albo 4 razy przykładowo czerwone. Wtedy Ty stawiasz załóżmy 1 zł przyjmijmy na czas podawania przykładu. I stawiasz to na czarne pole. Krupier kręci kołem ruletki i pada czarne. Oczywista sprawa wygrywasz 2 zł 100% zysku tutaj nikt Ameryki nie odkrywa ale idąc dalej. Teraz po tym jak padło czarne pole obstaw na czerwone stawiasz 1 zł ale jednak wpada znowu czarne.

I tu zaczyna się magia. wydaje Ci się, że przegrałeś 1 zł ? Nic bardziej mylnego patrz co trzeba zrobić aby twoja przegrana zaraz zmieniła się w zwycięstwo. Mianowicie wystarczy, że będziesz podwajał przegraną kwotę. Czysta matematyka. teraz skup się.
stawiasz 1 zł na czarne wygrywasz 2zł
stawiasz 1 zł na czarne przegrywasz więc
stawiasz 2 zł na czarne przesrywasz na kole znowu wypadło czerwone ale to nie ważne, bo znowu
stawiasz 4 zł na czarne przegrywasz jednak nas to też nie obchodzi tylko znowu dublujemy przegraną więc
stawiasz 8 zł na czarne i wygrywasz w końcu 16 zł i co Ty na to myślisz że oszalałem bo 3 x przegrana a cieszę się z 1x wygrana tylko, że gdy policzymy wygraliśmy 16 zł a wydaliśmy 1 zł + 2 zł+ 4 zł+ 8 zł =15 zł więc jesteśmy zawsze 1 zł do przodu GENIALNE ! ! !

Jednak istnieje coś takiego jak limit stołu tzn sumę, której kasyno nie pozwoli Ci przekroczyć w obstawianiu czyli innymi słowami mówiąc nie możesz postawić naraz więcej niż kwota limitu i załóżmy sytuacje gdzie ruletka ma pod rząd np. 8 x czarne pole, w realu to się nie zdarza ale jak mówiłem program defensywny kasyna się odzywa i chce abyś powielał twoją przegraną tą metodą aż do limitu stołu i przegrał tym samym.
Np: 1 zł + 2 zł + 4 zł + 8 zł + 16 zł + 32 zł + 64 zł + 128 zł a limit stołu na takich małych stawkach będzie wynosił 100zł więc system spełnił by swoją funkcje i uniemożliwił by postawienie tych 128 zł aby odzyskać swój plus 1 zł ale za to gdy stawka stołu będzie wynosiła 100 zł na jedno obstawianie limit stołu będzie analogicznie większy czyli 10000zł.


Aby zapobiec takiej sytuacji pamiętajmy, że jesteśmy ludźmi a nie bezdusznym algorytmem i nasz wirtualny przeciwnik nigdy nie wie co nam uderzy do głowy. A więc na ratunek gdy już 5 lub 6 razy powtórzy się jeden kolor na który stawiamy a nie wygrywamy pozostanie nam prześledzić poprzednie cyfry, które były wylosowane nie zapominajmy że mamy do dyspozycji zakłady z półki 50/50 jeszcze parzyste lub nie parzyste albo od 1-18 i od 19-36 kiedy zwietrzymy podstęp naszego ceber wroga patrzymy nie na kolory ale już a na te opcje i czy pojawiły się np. 3 lub 4 x same parzyste albo nieparzyste i z kolorów następną inwestycje postawić na odwrotność, czyli były 3 parzyste stawiamy całość wielokrotności sumy z koloru na nieparzyste, ale jeszcze jednak stawiamy 1 zł na kolor przeciwny do tego na którym przegrywaliśmy i następny lub kolejny ruch ruletki wszystko wraca do normy i znowu zarabiamy 1.

Może zdarzyć się, że gdy kolory nie idą zwracamy uwagę na opcję od 1-18 i od 19-36 może też któraś z tych opcji będzie możliwa do zastosowania zamiast parzystych i nieparzystych i tak w koło. Jeśli trafisz na zielone czyli zero traktuj je jako zwykłą przegraną. Czyli dublujesz przegraną dalej i obstawiasz. Pamiętaj jednak że to jednak hazard i nic tu nie jest pewne a przy rozwadze i asekuracyjnemu zachowaniu zyski z tej metody nie mają granic.

Gdy już nabierzecie dobrego wyczucia na jakiś darmowych platformach i zobaczycie jak to dokładnie działa weźcie pod uwagę to, że wirtualne konta dema w celu pokazaniu graczowi na czym polega gra często jest ustawiona w taki sposób żeby raczej bez problemu wygrywać. Jednak jeśli do gry wchodzą prawdziwe pieniądze to jak w życiu żarty się kończą i wchodzą do akcji różnego rodzaju zabezpieczenia.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x