pon. Sty 27th, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

Takeaway (właściciel Pyszne pl) partnerem UEFA Euro 2020

2 min read

Takeaway.com, którego częścią jest Pyszne.pl, będzie jednym z głównych sponsorów UEFA EURO 2020. Tym samym, firma zostanie Oficjalnym Partnerskim Serwisem do Zamawiania Jedzenia podczas mistrzostw. W ramach pakietu sponsorskiego zawarte zostały ogólnoeuropejskie prawa do sponsorowania transmisji, a także promocja na stadionach. W pakiecie znalazły się również bilety dla klientów serwisu i możliwość wystawienia dziecięcej eskorty zawodników.

Jitse Groen, CEO Takeaway.com, tak wypowiada się na temat współpracy: „Nasze marki już należą do jednych z najbardziej rozpoznawalnych na swoich lokalnych rynkach. Sponsoring UEFA EURO 2020 zwiększy nasz zasięg i dodatkowo umocni pozycję Takeaway.com jako wiodącej europejskiej marki. Jest to wyjątkowa okazja dotarcia do całej populacji w czasie, gdy fani piłki nożnej cieszą się swoim ulubionym jedzeniem”.

Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl zauważa:Partnerstwo z UEFA oznacza dla polskich kibiców jeszcze więcej atrakcji. Miłośnicy piłki nożnej będą mogli między innymi skorzystać ze specjalnych wejściówek, a także z wyjątkowych ofert promocyjnych. Zamawianie jedzenia od dawna jest częścią kultury sportowej. W Pyszne.pl możemy to potwierdzić na podstawie wzrostu liczby zamówień, który obserwujemy podczas meczów. Chcemy zapewnić wszystkim fanom piłki nożnej najlepsze wrażenia z oglądania rozgrywek, z których nie stracą ani sekundy dzięki wygodnemu zamawianiu swoich ulubionych dań – bez względu na to, czy kibicują na stadionie, czy w domu.”

Guy Laurent Epstein, dyrektor ds. Marketingu UEFA Events SA, informuje: Z przyjemnością witamy Takeaway.com w rodzinie sponsorów UEFA EURO 2020 jako nasz Oficjalny Partnerski Serwis do Zamawiania Jedzenia. W szybko rozwijającej się branży dostaw jedzenia, Takeaway.com zyskało pozycję lidera na rynku Europy kontynentalnej. Zapewnia on klientom na całym kontynencie, w tym naszym milionom fanów, łatwy i wygodny sposób zamawiania jedzenia, podczas gdy oni będą cieszyć się pasjonującymi rozgrywkami piłki nożnej podczas rozgrywek przyszłego lata.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.