śr. Sie 12th, 2020

Wojciechow

informacje, fakty, opinie

Zakład BEZ REMISU w piłce nożnej – Draw No Bet DNB

1 min read

Obstawiając piłkę nożną z pewnością spotkałeś się z wieloma rodzajami zakładów bukmacherskich. Te najpopularniejsze to oczywiście 1X2 czy under/over. Jednak legalni bukmacherzy oferują nam o wiele więcej opcji. Jedną z nich jest zakład bez remisu.

Co to oznacza? Możesz obstawić jedynie zwycięstwo drużyny A lub drużyny B. W przypadku remisu będziesz miał zwrot stawki. Ten zakład jest podobny do 1X2. Jednak w naszym przypadku mamy do czynienia z mniejszymi kursami, gdyż mamy lekki bufor bezpieczeństwa, iż w przypadku wspomnianego remisu nie przegrywamy, a nasz zakład jest jedynie nieważny. Rzadko kiedy gracze obstawiają tak mecze na kuponach pojedynczych. Natomiast często możemy je zauważyć już na kuponach AKO.

Czy warto obstawiać takie zakłady bukmacherskie? Cóż, nie zawsze dany mecz jasno pokazuje ile ma być goli czy rzutów rożnych. Być może jesteśmy przekonani do wygranej danego zespołu, ale mimo to wolimy się nieco ubezpieczyć. Wtedy taki wybór może być idealny – być może nie wygramy, ale też jednocześnie nie przegramy i będziemy mieli cały czas szansę na wygranie naszego kuponu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x